
Kringloop de Bongerd steunt Scouting Tapawingo Eerbeek
Algemeen‘Donatie maakt vervanging van drie patrouilletenten mogelijk’
EERBEEK – Afgelopen zaterdag 4 april heeft Kringloop de Bongerd uit Eerbeek een cheque overhandigd aan Scouting Tapawingo Eerbeek. Met deze donatie, ter waarde van één volledige patrouilletent, kon de scoutinggroep alle drie haar tenten vervangen.
De oude tenten waren dringend aan vervanging toe. Dankzij de steun kunnen de ruim 90 leden van Scouting Tapawingo nu weer met veel plezier kamperen in nieuwe, duurzame patrouilletenten. De tenten bieden plaats aan acht personen in plaats van zes, zijn eenvoudiger op te zetten en voorzien van extra ventilatie en handige opbergmogelijkheden. De tenten dragen bij aan de echte scoutingbeleving, waarbij leden samen avonturen beleven tijdens onder andere kampen en droppings. Scouting Tapawingo draait volledig zelfstandig en ontvangt geen subsidies. De bijdrage van De Bongerd helpt de vereniging om scouting toegankelijk en betaalbaar te houden voor alle kinderen in Eerbeek en omgeving.
De cheque werd overhandigd door Piet Breen en Gerrit Busweiler van Kringloop De Bongerd aan Diane Reuvekamp van Scouting Tapawingo. Aanwezige scouts hebben de tenten die dag voor het eerst opgezet en reageerden enthousiast. Geïnteresseerden zijn van harte welkom om eens een kijkje te komen nemen. Meer informatie is te vinden op www.tapawingo.nl. De groep is daarnaast op zoek naar vrijwilligers die op zaterdag willen helpen als leiding. Meer informatie over Kringloop De Bongerd is te vinden op www.kringloopdebongerd.nl.





















