
Muzikaal weekend om nieuw jaar in te luiden
AlgemeenEERBEEK - Het jaar 2023 wordt in Eerbeek ingeluid met een heerlijk muzikaal event:
Tribute to Yesterday! Het wordt een feest waarbij je muzikale herinneringen kunt ophalen en waar jong en oud van harte welkom is.
“Na de feestelijke decembermaand ontstaat er altijd een stil gat in januari, zegt Yannick Hilger, organisator van de events.
Muziek verbindt dus vandaar dit muzikale evenement op 20 en 21 januari.’’ Het Kersten terrein biedt dit weekend een pop/rockpodium met een mix aan muziek. Op vrijdagavond biedt coverband “The Scientists” de ultieme Coldplay ervaring, ondersteund met een prachtige licht,-en effectenshow. Een absolute must voor Coldplay liefhebbers! De 5 koppige Belgische band “Mother Mercury” is de meest authentieke Queen tribute van Europa en brengt een eerbetoon aan de grootste band uit de rockgeschiedenis. Tussendoor zorgt DJ Beks voor dansbare muziek en presentator Peter Hommel begeleidt de avond. De tweede avond “Hard en Nieuw” brengt een mix tussen feestmuziek en hardstyle met maar liefst vijf DJ’s, waaronder de legendarische Zany, DR.Rude, Altijd Lastig en Rob Gas d’rop en lokale DJ Theaz. De organisator belooft met deze line-up een knallende en onvergetelijk avond.
Beide avonden starten om 21.00 uur en eindigen om 1.00 uur. Wees erbij! Tickets zijn nu al verkrijgbaar via www.tributetoyesterday.nl en www.hardennieuw.nl



















