
Stichting Dierenpark ’t Goor Brummen
AlgemeenBRUMMEN - Donderdag 4 april was verzekeraar Univé Stad en Land te gast in het dierenpark en niet zomaar: ze hadden een (verrassing)cheque bij zich! Univé Stad en Land is een verzekeraar die maatschappelijke betrokkenheid hoog in het vaandel heeft staan. De medewerkers van Univé Stad en Land hebben de mogelijkheid gekregen om hun persoonlijke ‘kerstgeschenk’ € 250,- te doneren aan een lokaal initiatief, passend bij de kernwaarden van de organisatie Samen, Dichtbij, Doen!
Na al een mooie klus dag in 2023 hebben 6 medewerkers van Univé Stad en Land hun persoonlijke cheques bij elkaar gevoegd en samen gekozen voor het Dierenpark ’t Goor. Vertegenwoordigd door Harmen Jansen van Univé Stad en Land kon er een cheque ter waarde van maar liefst € 1.500 worden uitgereikt. Harmen voegde er aan toe trots en blij te zijn dat werkgever Univé deze donaties mogelijk maakt en hiermee weer een belangrijke bijdrage levert aan het mooie dierenpark met een belangrijke sociale functie.
Karel Ledeboer: “ Namens alle vrijwilligers en het bestuur van het dierenpark zijn wij erg blij met deze bijdrage. Het dierenpark is in belangrijke mate afhankelijk van donateurs, dankzij donateurs kan Dierenpark ‘t Goor voer voor de dieren aanschaffen, de weide en gebouwen onderhouden en eventueel nieuwe materialen kopen. Zo kan iedereen blijven genieten van de dieren”.
















