Afbeelding

Sint en Pieten in Loenen!

Algemeen

LOENEN - Het is bijna weer zover! Zaterdag 16 november komt sinterklaas aan in Apeldoorn en op zondag 17 november verwelkomen we Sinterklaas en de Pieten in Loenen. Volgens de laatste berichten uit Spanje hopen de Sint en Pieten om 13.30 uur aan te komen bij dorpscentrum de Brink.

Alle kinderen en natuurlijk ook de ouders, opa's, oma's en andere mensen die graag mee willen feesten, worden uitgenodigd om hen te verwelkomen. Lopen of fietsen jullie ook mee tijdens de intocht? De Sinterklaasintocht wordt muzikaal begeleid door muziekvereniging OLTO.

De route gaat vanaf de Brink via de Hoofdweg naar de Kempe, dan via de Hackfortweg naar de Cornelis Hendrixstraat, Jouchem Sprinckmeijerweg, Wolff Gabrielsweg, Hackfortweg, Horstweg, Eerbeekseweg, Loenerdrift, Molenbeek, Droefakkers, Eerbeekseweg en via de Hoofdweg weer terug naar de Brink. Onderweg zal in de Molenbeek, bij het kabelbaantje een korte tussenstop gemaakt worden. Weet je hoe je moet voetballen, overgooien of van de kabelbaan moet slingeren? De Pieten willen dit graag samen doen. Het feest gaat daarna verder met leuke activiteiten in de Brink.

Een handje geven aan de Sint of een dansje met de Pieten? Kom gezellig op zondag de 17e naar de Brink in Loenen!!

Ouders van zieke kinderen kunnen een verzoek voor een thuisbezoek van de Sint doen bij de Loenense ondernemersvereniging Lomivé, via info@loenen.nu.

Uit de krant

Jonathan Spottiswoode (L) en Kenny White (R) – Foto: PR Luxor.
Dubbelconcert Jonathan Spottiswoode en Kenny White Algemeen 1 uur geleden
Het winnende team ‘Stukje bij Beetje’ aan het puzzelen. (Foto: Patrick van Gemert)
Zestien puzzelteams strijden op Gelderse feestdag Algemeen 2 uur geleden
Afbeelding
Gedichten die de reis verzachten Algemeen 2 uur geleden
Afbeelding
Tweede Pinksterdag Open tuin & plantjesmarkt Algemeen 3 uur geleden
Fotografie: Heerlijckheidsevents
Country & Garden Fair huis Verwolde Algemeen 5 uur geleden
Afbeelding
Fiets met ons mee! Algemeen 7 uur geleden
Afbeelding
Zonnebloem deelnemers uit Brummen op stap in april Algemeen 8 uur geleden
Afbeelding
Margot Brouwer over ‘Sterrenstof zijn wij’ op Volkssterrenwacht Bussloo Algemeen 9 uur geleden
Afbeelding
Dier van de week: Bennu Algemeen gisteren
Fotograaf: Theo de Meer
Tête à tête kampioenschappen petanque district oost bij Le Pionier in Brummen Algemeen 4 mei, 12:00
Afbeelding
Vrouwen van Nu Brummen Algemeen 4 mei, 10:00
Afbeelding
Ringsteken in Hall Algemeen 4 mei, 09:40
Klokkenluider.
Kerkasiel Algemeen 2 mei, 09:10
De vrijwilligers zijn hard aan het werk!
Het Repair Café Empe Tonden zit er weer klaar voor Algemeen 1 mei, 16:53