!
Proef zuivel van het boerenland.
Proef zuivel van het boerenland.

Ontdek waar zuivel vandaan komt

maandag 9 juni 2025 10:00 tot 16:00

LEUVENHEIM - Op 30 mei en 9 juni vindt de 18e editie van de Campina Open Boerderijdagen plaats. Boerderijen door heel Nederland zijn dan geopend voor publiek. Ook in de provincie Gelderland doen melkveehouders mee. Aan de hand van spellen en activiteiten leren bezoekers meer over de herkomst van zuivelproducten. Ook wordt uitgelegd  hoe deze een voedzame basis vormen voor een actieve levensstijl, en hoe boeren zich inzetten voor een betere morgen. De Open Boerderijdagen zijn gratis toegankelijk voor jong en oud.

Bezoekers ontdekken op de Open Boerderijdagen aan de hand van verschillende spellen en activiteiten waar zuivel vandaan komt en wat boeren doen op het gebied van duurzaamheid. Zo kunnen ze ontbijtsjoelen, zuivelmemory spelen, een puzzel maken met zonnepanelen en tegen elkaar strijden in de melkwegrace. Kinderen krijgen bij aankomst op de boerderij een Campina Doeboek vol met weetjes, spelletjes en meer uitleg over de Open Boerderijdagen en alle activiteiten.

De deelnemende boerderijen zijn op vrijdag 30 mei (de dag na Hemelvaartsdag) of maandag 9 juni (Tweede Pinksterdag) open van 10.00 tot 16.00 uur. In Leuvenheim kunt u op maandag 9 juni terecht bij boerderij Wijgman in Leuvenheim. Meer informatie: https://www.campina.nl/campina-open-boerderijdagen.