Het Repair Café Empe-Tonden is een ontmoetingsplek
zaterdag 8 november 2025 10:00 tot 12:00
EMPE/TONDEN - Zaterdag 8 november tussen 10.00 en12.00 uur bent u weer van harte welkom voor de reparatie van kapotte spullen, een naaiklus, of advies. Een team van fantastische vrijwilligers zal er alles doen om uw kapotte spullen weer nieuw leven in te blazen. Een kop koffie is er ook bij het Repair Café Empe-Tonden in ’t Oortveld!
Het Repair Café, een ontmoetingsplek …
Het Repair Café Empe-Tonden is een plek waar je voor veel meer terecht kunt dan alleen het repareren van uw kapotte spullen. U bent welkom voor een kop koffie en een gezellige ontmoeting met je buurtgenoten. Daarnaast kunt u bij het Repair Café Empe-Tonden ook terecht voor digitale vragen of uitleg over apps bij een bibliotheekmedewerker van Bij de Bieb. En heeft u vragen over het verduurzamen van uw woning dan kunt u die stellen aan de energiecoach van BrummenEnergie. Verder beantwoordt de dorpsraad Kleine Kernen Empe Tonden al uw vragen op het gebied van wonen en leefbaarheid in de gemeente.
Iedere maand
Het Repair Café is iedere tweede zaterdag van de maand van 10.00 tot 12.00 uur in het verenigingsgebouw ’t Oortveld, Emperweg 41 in Empe. Het volgende Repair Café na 8 november is 13 december. De adviezen en reparaties zijn gratis. Wel bestaat de mogelijkheid om een vrijwillige bijdrage te doen. De koffie en thee staan klaar!
