
Elvis-kerkdienst in de Pancratiuskerk Brummen
AlgemeenBRUMMEN - Op zondag 7 juni 2026 staat de Pancratiuskerk in Brummen volledig in het teken van Elvis Presley. Tijdens een bijzondere Elvis-kerkdienst komen muziek, geloof en levensverhalen samen in een sfeervolle viering voor jong en oud.
De dienst begint om 17.00 uur en wordt geleid door dominee Fred Omvlee, in Nederland bekend als dé “Elvis-dominee”. Omvlee verzorgt al jarenlang Elvis-diensten door heel Nederland en weet als geen ander de verbinding te leggen tussen het leven van Elvis Presley en thema’s als hoop, geloof, verlangen en genade.
Elvis Presley groeide op met gospelmuziek en bleef zijn hele leven verbonden met het geloof. Naast wereldberoemde hits als Heartbreak Hotel, Love Me Tender en Suspicious Minds nam hij ook vele gospels op. In de Elvis-kerkdienst krijgen deze nummers een bijzondere betekenis in combinatie met verhalen, Bijbelteksten en samenzang.
Bezoekers kunnen rekenen op een inspirerende en laagdrempelige viering met live muziek, bekende Elvis-songs en ruimte voor bezinning. De organisatie benadrukt dat de dienst nadrukkelijk geen concert is, maar een kerkdienst waarin muziek en geloof elkaar ontmoeten.
De toegang is gratis. Bij de uitgang wordt een collecte gehouden.
Praktische informatie
Datum: zondag 7 juni 2026
Tijd: aanvang 17.00 uur
Locatie: Pancratiuskerk, Kerkstraat 17, Brummen
Toegang: Gratis
Iedereen is van harte welkom — liefhebbers van Elvis, kerkgangers én nieuwsgierigen die deze bijzondere combinatie van muziek en spiritualiteit willen meemaken.