Afbeelding

Vervolg van voorpagina

Het regent lintjes op een zonnige vrijdag

en betrokken bij de Buurtbusvereniging Brummen-Leuvenheim, waar hij onder meer als penningmeester, vicevoorzitter en chauffeur fungeert. 


Barend van Beusekom is al jarenlang vrijwilliger bij diverse organisaties, waaronder het Brummens Mannenkoor, de Wereldwinkel en de Protestantse gemeente. Ook was hij voorzitter van de Maatschappelijke Advies Raad Brummen. 


Joop Mulderij zette zich decennialang in voor verenigingen als Sportclub Brummen, Floralia en het Mannenkoor, waar hij onder meer activiteiten organiseerde en fondsenwerving opzette. 


Roor de Gans is medeoprichter van fietsvereniging Last Gear en actief bij de Wandel4daagse Eerbeek en Stichting Actief Eerbeek, waar hij betrokken is bij de organisatie van diverse dorpsevenementen, waaronder de Lenteloop.