Een vrolijk tafereel door Caroline Verkoelen.
Een vrolijk tafereel door Caroline Verkoelen.

Veelzijdige expositie in Plein 5

BRUMMEN – Tot donderdag 26 maart exposeren Caroline Verkoelen en Linda Smit hun veelzijdige werk in Plein 5, Graaf van Limburg Stirumplein 5 in Brummen. Het werk is te bezichtigen tussen 12.00 en 14.00 uur op werkdagen en op afspraak.


Caroline Verkoelen (1968) geniet ervan om afbeeldingen die haar inspireren en raken te schilderen. Ze varieert graag in materialen, onderwerpen en gedetailleerdheid, waardoor ze een diversiteit aan werken maakt. Momenteel werkt ze voornamelijk met acryl-, olie- en aquarelverf. Veel van haar recente werk bestaat uit portretten (in opdracht geschilderd - aan de hand van een foto). In Plein 5 zijn behalve haar schilderijen, met symbolen beschilderde stenen te zien (vitrinekast). Wilt u een voorproefje of een ‘naproefje’ van het werk van Art Caroline zien, kijk dan op haar website (www.ArtCaroline.nl), op Facebook (www.facebook.com/ArtCarolineCreations) of op Instagram (artcarolinecreations). Contact opnemen kan via e-mail (ArtCarolineCreations@gmail.com).


Linda Smit maakt sinds 2011 realistische schilderijen van mensen en dieren. Zij schildert met olieverf op canvas, hout, steen en papier en maakt daarnaast tekeningen met houtskool. Linda probeert de persoonlijkheid van een dier of persoon tot zijn recht te laten komen. Daarbij spelen de ogen een hoofdrol. Ze maakt in opdracht schilderijen van vogels (liefst mussen)en koeien. Haar werk is te zien op instagram smitlinda131artist en exto.nl lindasmit. Contact opnemen kan via e-mail smitlinda131@gmail.com. Haar werk is te zien op instagram smitlinda131artist en exto.nl linda Smit.

Realistisch werk van Linda Smit.