Afbeelding

Nieuwjaarsreceptie op dinsdag 9 januari 2024

dinsdag 9 januari 2024 19:30

BRUMMEN/ EERBEEK – Het gemeentebestuur van Brummen houdt op dinsdagavond 9 januari 2024 een nieuwjaarsbijeenkomst voor alle inwoners, verenigingen, organisaties en bedrijven in de gemeente Brummen. Vanaf 19.30 uur bent u van harte welkom in de centrale hal van het gemeentehuis aan de Engelenburgerlaan 31 in Brummen. 

Ook dit jaar is er weer gekozen voor een centraal thema voor de bijeenkomst. Gekozen is dit keer voor het onderwerp ‘wonen’. Het belooft een bijzondere avond te worden met diverse activiteiten in het teken van dit thema. Een vast onderdeel van de nieuwjaarsbijeenkomst is de nieuwjaarsrede uitgesproken door burgemeester Alex van Hedel. Hij zal dit ook dit jaar op een wijze doen die past bij het thema. Inwoners die dit jaar nieuw in onze gemeente zijn komen wonen, krijgen binnenkort van burgemeester Van Hedel een brief waarin zij persoonlijk voor de nieuwjaarsbijeenkomst worden uitgenodigd. Maar de uitnodiging geldt uiteraard voor iedereen die woon, werkt en leeft in onze gemeente.